Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Національний технічний университет "Дніпровська політехніка" - сучасна європейська освіта Лого кафедри

Склад студентів формується з випускників середніх шкіл, коледжів, технікумів, професійних училищ та робітників рудників, шахт і кар’єрів, які мають атестат про середню освіту або диплом молодшого спеціаліста (після закінчення технікумів або коледжів).

Значна увага приділяється залученню абітурієнтів, які закінчили технікуми або коледжі, для навчання за скороченим терміном. Підготовка бакалаврів за скороченим терміном навчання здійснюється на денній та заочній формах навчання 2 роки 10 місяців.

Підготовка маркшейдерів здійснюється як за кошти державного бюджету, так і за контрактом. 

На денну форму навчання вступають переважно абітурієнти без практичного досвіду роботи (після школи). Для свідомого вибору професії з абітурієнтами зустрічаються викладачі кафедри маркшейдерії і факультету будівництва, які проводять роз’яснювальну роботу за місцями їх проживання, а також у НТУ «ДП» при проведенні "Дня відкритих дверей".

Міста, закріплені за кафедрою маркшейдерії: Червоноград, Дніпрорудне, Павлоград, Пoкровськ, Першотравенськ, Марганець, Тернівка, Добропілля, Кривий Ріг, Придніпровськ та ін.

У цих містах постійно проводиться агітаційна робота з питань навчання за спеціалізацією. Також кафедра здійснює активну агітаційну роботу у школах міста Дніпра та під час Дня відкритих дверей у НТУ "ДП". Під час заходів випускники шкіл мають можливість поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом кафедри, оглянути аудиторії та лабораторії кафедри, а також ознайомитися з основними напрямами наукової діяльності.

Кафедра маркшейдерії проводить активну співпрацю з ЗВО I-II рівнів акредитації. Співробітники кафедри приймають участь у роботі журі науково-практичних конференцій та олімпіад зі спеціальності. 

Вивчення потреб промисловості в спеціалістах-маркшейдерах проводиться при особистих контактах з керівниками промислових підприємств та установ. З цією метою на кафедрі маркшейдерії постійно проводяться наради з головними маркшейдерами шахт і обєднань під час проведення Дня маркшейдера (щорічно у травні місяці) і Форума гірників (щорічно у жовтні).

Інформація для абітурієнтів доступна за посиланням© 2006-2021 Інформація про сайт