Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Маркшейдер - фахівець з інженерно-геодезичних вимірювань та проектувальних робіт при будівництві та експлуатації різноманітних наземних та підземних споруд (цивільні та промислові будівлі, інженерні споруди, підземні паркінги, метро, газо- та нафтогони, ЛЕП тощо), а також при розвідці та розробці рудних, вугільних та нафтогазових родовищ.
Кафедра маркшейдерії НТУ "Дніпровська політехніка" на високому рівні проводить підготовку інженерів-маркшейдерів починаючи з 1925 року і дотепер. Випускники кафедри знаходять своє призначення у багатьох сферах праці та суспільства, іноді досить віддалених від основної спеціальности. Тим не менш, вони досягають значних упіхів. Цьому сприяють не лише здобуті знання та навички, але й благосприятна атмосфера університету та кафедри, у якій людина дорослішає духовно та розвивається всебічно.
Маркшейдерія

Геопросторовий інжинірінг у цивільному будівництві
Відео від The Chartered Institution of Civil Engineering Surveyors (ICES) https://www.cices.org/ та SCCS - The Survey Equipment Company
https://www.sccssurvey.co.uk/
(доступні субтитри українською мовою)


Хто такий маркшейдер на підприємстві з видобутку корисних копалин підземним способом та які його задачі? Відео від ДТЕК - найбільшої енергетичної компанії України.


Врешті-решт, хто ж такий "маркшейдер"? Що знають люди про цього загадкового героя, та де навчають маркшейдерському мистецтву (саме так;))? Відео від студентів кафедри маркшейдерії Гірничого, а тепер - Дніпровської політехніки!

© 2006-2019 Інформація про сайт